۵٪ تخفیف در اولین خرید به پاس همراهی شما: کد تخفیف pars01

Archives: رسانه پارس مرکبات

اثر هرس درختان در کنترل زوال مرکبات

هرس شدید در درختانی که رو به زوال هستند می‌تواند بسیار موثر باشد و با انجام مواردی مانند تغذیه درست و مواد درمانی میتوان از زوال درخت جلوگیری کرد.

آفت سرخرطومی حنائی خرما

در این ویدیو نحوه کنترل آفت سرخرطومی حنائی خرما در فصل سرما و ماههای سرد سال مثل دی و بهمن ماه را مشاهده میکنیم که اگر عملیات باغی به موقع انجام شود میتواند در کنترل جمعیت این آفت بسیار موثر باشد.

انتخاب کودهای گرانوله برای تغذیه زمستانه

کودهای گرانوله معمولا از ازت، فسفر و پتاسیم تشکیل شده‌اند. بعضی کودهای کاملتر شامل کلسیم و گوگرد نیز هستند. کودهای گرانوله بطور کلی آهسته رهش هستند یعنی عناصر غذایی را کم کم و آهسته در اختیار گیاه قرار میدهند. این کودها میتوانند فرمولاسیون‌های مختلف داشته باشند، شما باید با توجه به آزمایش خاک انجام شده نوع کود مورد نیاز خود را مشخص و انتخاب کنید.

نتیجه تغذیه مناسب پاییزه(قسمت سوم)

در ادامه دو ویدئوی قبل، شرایط گلدهی و تشکیل میوه بسیار عالی که در نتیجه تاثیر تغذیه مناسب در پاییز و زمستان سال گذشته است ٰرا مشاهده کردید، این ویدئو نیز رشد میوه‌ها در نزدیکی پایان فصل و شرایط درختان را نشان می‌دهد.

نتیجه تغذیه مناسب پاییزه و گلدهی در بهار

در این ویدئو، گلدهی بسیار عالی در بهار که نتیجه تاثیر تغذیه مناسب در پاییز و زمستان (پهنک برگها و تعداد گلها بسیار خوب) سال گذشته می‌باشد را مشاهده می‌کنید. جهت مشاوره با کارشناسان میتوانید از طریق وب سایت پارس مرکبات درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.

چرخه زندگی شپشکهای آردآلود

در این ویدیو چرخه زندگی شپشکهای آردآلود را مشاهده میکنید. شپشکها به طور معمول روی گیاهان زینتی و محصولات زراعی و باغی مشاهده میشوند. جمعیت و تراکم آنها در حال افزایش بوده که این فرایند تهدیدی برای باغداران و کشاورزان است. شپشکها از طریق مکیدن شیره سلولهای گیاهی به گیاهان خسارت وارد میکنند.

تغذیه گیاه و جذب مواد معدنی

در این ویدیو نحوه تغذیه گیاه و جذب مواد معدنی مانند آهن را مشاهده میکنید. کمبود آهن در سویا باعث زرد شدن برگها میشود. محصولات سالم باید مواد معدنی را به میزان کافی و مناسب داشته باشند. مواد معدنی بسته به شرایط خاک مخصوصا در محدودیتهای مختلف ph میتوانند به ذرات خاک چسبیده یا به صورت محلول در خاک باشند.

چگونگی خسارت نماتدها به گیاهان

نحوه خسارت نماتدها به گیاهان را در این ویدیو مشاهده میکنید. لارو نماتد به ریشه گیاهان حمله کرده و باعث خسارت و تولید گره‌های نماتودی در ریشه گیاه میشوند. بعد از ورود به ریشه تولیدمثل کرده و باعث ایجاد گالهای نماتودی میشوند. آنها آب و موادغذایی را از سیستم ریشه مکیده و گیاهان آلوده رشد نامطلوب و کمی از خود نشان میدهند.

خانه
0
سبد خرید
فروشگاه
جستجو
blank

جشنواره عید فطر

تا ۱۳٪ تخفیف برای محصولات منتخب

blank

تا ۱۳٪  تخفیف برای محصولات منتخب

درخواست مشاوره

 شماره تلفن همراهتان را وارد کنید، در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت